425 مدل طراحی ناخن ساده،حرفه ای و جذاب 2022

آنچه در این مقاله میخوانید،طرح ناخن قرمز با رگه‌های براق و طلایی،طراحی ناخن راه‌راه،طرح ناخن ابر و بادی،طرح ناخن خال‌خالی،طرح ناخن روزنامه‌ای،و صدها طرح ناخن متفاوت،همراه ما باشید.

ناخن‌های دست‌هایمان یکی از نقاط مهمی هستند که اگر به زیبایی و سلامت‌شان رسیدگی شود،جذاب‌تر، رتب‌تر و دلرباتر می‌شوید. در این مقاله از مجله اینترنتی ماهتوتا برایتان از مدل طرح ناخن جذاب و در عین حال آسان می‌گوییم.این طراحی ناخن‌های ساده را تماشا کنید و در خانه به‌سادگی انجام دهید.

425 مدل طراحی ناخن ساده و جذاب

طرح ناخن لاک قرمز با رگه‌های براق و طلایی

طراحی ناخن ساده

آشنایی با انواع طرح ناخن

آشنایی با انواع طرح ناخنچند مدل زیبای آرایش ناخن با لاک مات

چند مدل زیبای آرایش ناخن با لاک مات

لاک قرمز همیشه کلاسیک، مجلل و دلرباست. از این رنگ می‌توانید در هر فصل و موقعیتی استفاده کنید. جالب‌تر آن است که برای اینکه جلوه لاک قرمز روی ناخن‌هایتان زیاد شود، نیازی به داشتن ناخن‌های بلند ندارید. قرمز روی ناخن‌های کوتاه هم ظاهر خوبی دارد.

حتما بخوانید » مدل ناخن 2022 ؛ بهترین مدل های کاشت، فرنچ و لاک ناخن


حتما بخوانید » سرعت رشد مو را 10 برابر کنید افزایش سرعت رشد مو

البته شاید استفاده از قرمز به تنهایی باعث شود که ظاهر نهایی دست‌ها کمی خسته‌کننده شود. پس بهتر است که رگه‌هایی طلایی و براق هم به لاک ناخن بعضی از انگشت‌ها اضافه کنید. حتی می‌توانید بعضی از ناخن‌ها را کاملا سفید یا طلایی کنید تا جلوه رنگ قرمز ناخن‌های دیگر دوچندان شود.


حتما بخوانید » کرم ضد آفتاب مینرال یا شیمیایی استفاده کنیم؟


طراحی ناخن راه‌راه

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن راه راه پاییزه

طراحی ناخن راه راه پاییزه

دنیای طراحی ناخن‌ها بسیار متنوع و گسترده است. اگر چند ابزار ساده و کمی وقت و حوصله داشته باشید، امکان طراحی یکی از بهترین مدل‌های ناخن برایتان مهیا خواهد شد.

حتما بخوانید » علت جویدن ناخن در کودکان و بزرگسالان چیست؟ +درمان 2021


حتما بخوانید » آموزش درمان لکه های قهوه ای صورت


چطور؟کافی است که چند خط راه‌راه را با دقت و صبر روی ناخن‌ها طراحی کنید. در این صورت، دست‌ها و ناخن‌هایی جذاب‌تر و شیک‌تر خواهید داشت. افراد کم‌سن و سال‌تر یا به‌عبارت دیگر، نسل جوان معمولا از این طرح راه‌راه استقبال زیادی می‌کنند.

برای ایجاد طرح راه‌راه روی ناخن‌ها به یک اعصاب قوی (برای اینکه دست‌هایتان تحت کنترل باشد و نلرزند)، دو عدد لاک با رنگ‌های متفاوت و نوارچسب نیاز دارید. برای شروع کار باید ابتدا رنگ پایه و سطح ناخن را انتخاب کنید. ناخن‌ها را با لاک موردنظرتان رنگ کنید و بگذارید که کاملا خشک شوند. بعد روی ناخن‌ها با رده‌های باریک از نوارچسب، خطوط افقی و عمودی روی ناخن‌ها به‌وجود بیاورید.


حتما بخوانید » روشن شدن پوست صورت با 24 روش خانگی


تعداد رده‌ها و راه‌راه‌ها به سلیقه خودتان وابسته است. بعد از آن، رده‌های ایجاد‌شده روی ناخن را با یک رنگ لاک یا چند رنگ (بسته به سلیقه‌تان) رنگ کنید. زمانی که لاک روی ناخن‌ها خشک شد، چسب‌ها را بردارید. شاید در این مرحله نیاز به اصلاحاتی باشد و برداشتن چسب، برخی بخش‌های لاک را تخریب کند. حواستان را جمع کنید تا چنین چیزی رخ ندهد، اگر هم اتفاق افتاد، اصلاحات لازم را انجام بدهید.

طرح ناخن ابر و بادی

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن ابر و بادی

طراحی ناخن ابر و بادی

طراحی ناخن سنگ مرمر یا گرانیت

طراحی ناخن سنگ مرمر یا گرانیت

اگر می‌خواهید که طرح ابر و بادی را روی ناخن‌هایتان پیاده‌سازی کنید، بهتر است که ناخن‌هایی بلند داشته باشید. اگر ناخن‌هایتان کوتاه است، استفاده از پُلی‌ژل و کاشت می‌تواند ایده خوبی باشد.


حتما بخوانید » درمان موخوره،بدون کوتاهی مو،خداحافظی از موخوره


برای اینکه روی ناخن‌ها طرح ابر و باد ایجاد کنید، به چند رنگ لاک موردعلاقه و یک عدد نِی نیاز دارید. زمینه اصلی ناخن را با رنگی مانند صورتی روشن یا هلویی لاک بزنید.

بعد از خشک‌شدن زمینه، نِی را وارد یکی از لاک‌های موردعلاقه‌تان کنید. بعد نِی را چند سانتی‌متر بالای ناخن بگیرید و درون آن به‌آرامی فوت کنید. رنگ روی ناخن‌تان پخش می‌شود و شمائل خاصی ایجاد می‌کند. این کار را با رنگ‌های مختلفی از لاک انجام بدهید تا ترکیبی ابر و بادی ایجاد شود. برای اینکه انگشتان و حواشی ناخن در حین این عملیات رنگی نشوند، روی آنها چسب نواری بزنید یا بعد از تمام‌شدن کار، از لاک‌پاک‌کن استفاده و نواحی رنگی‌شده را تمیز کنید.


حتما بخوانید » کره کاکائو تقویت پوست و مو و 12 خاصیت دیگر+طرز استفاده

طرح ناخن خال‌خالی

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن با سنگ مرمر

طراحی ناخن با سنگ مرمر

ناخن خال خالی + دیزاین جالب ناخن

ناخن خال خالی + دیزاین جالب ناخن

زدن طرح خال‌خالی روی ناخن‌ها هم بسیار ساده است و برای انجام آن، فقط به دو رنگ لاک و یک سنجاق ته‌گرد نیاز خواهید داشت. بهتر است، سنجاقی کوچک در اختیار داشته باشید. چون قرار است به‌کمک آن نقطه‌ها یا همان خال‌ها را روی ناخن بکشید. پس اگر انتهای سنجاق خیلی بزرگ باشد، امکان ایجاد چند خال روی ناخن نخواهد بود.


حتما بخوانید » قرص بیوتین یا ویتامین اچ (B7) افزایش رشد مو+نحوه مصرف


در اینجا هم باید ابتدا، لاک زمینه را بزنید. این لاک بسته به سلیقه و انتخاب‌تان می‌تواند هر رنگی باشد. انتخاب با شماست: رنگی ملیح و ملایم روی ناخن‌ها بزنید یا رنگی براق و تیره. از معروف‌ترین ترکیب‌ها برای طراحی خال‌خالی روی ناخن، استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید است.


حتما بخوانید » 27 نوع ماسک انبه برای زیبایی پوست صورت


بعد از اینکه لاک زمینه کاملا خشک شد، سنجاق را به‌آرامی داخل رنگ دیگر لاک کنید و آن را به‌نرمی و دقت روی ناخن بگذارید تا دایره‌ها یا همان خال‌ها شکل بگیرند. می‌توانید با سنجاقی که در اختیار دارید، خال‌های اندک یا متنوعی روی ناخن‌ها کار بگذارید. حتی می‌توانید طرح‌های دیگری هم ایجاد کنید. شما می‌توانید خال‌ها را با الگویی یکسان روی هر ناخن بکشید یا به‌طور تصادفی و پراکنده آنها را روی بخش‌های مختلف ناخن بگذارید.

طرح روزنامه‌ای

طراحی ناخن ساده

کشیدن طرح روزنامه روی ناخن جالب و عجیب است. شاید فکر کنید که طراحی چنین چیزی روی ناخن ساده نیست اما اشتباه می‌کنید. نخستین کاری که باید بکنید، بریدن قطعه‌ای از یک روزنامه ایرانی یا خارجی در ابعادی بزرگ‌تر از ناخن‌هایتان است. حدود ۱۰ تکه یا بیشتر (برای احتیاط) روزنامه را ببرید و ناخن‌ها را لاک سفید بزنید.

بعد از خشک‌شدن لاک زمینه، نوک انگشت و ناخن‌ها را درون الکل فرو ببرید و روزنامه‌ها را از سمتی که حروف روی آنها چاپ شده، روی ناخن‌ها بگذارید. روزنامه را به‌آرامی و بدون حرکت‌دادن روی ناخن فشار بدهید. امکان انتخاب روش دیگری هم وجود دارد: به‌جای اینکه ناخن‌ها را الکلی کنید، روزنامه را به‌مدتی کوتاه (بیش از ۵ ثانیه نشود) داخل الکل فرو ببرید و بعد روی ناخن‌ها بگذارید.

اجازه بدهید که طرحی که از روزنامه به ناخن منتقل شده، در چند ثانیه خشک شود. بیشتر از چند ثانیه صبر نکنید و بعد به‌آرامی روزنامه‌ را از ناخن‌ها جدا کنید و روی طرح ایجاد‌شده بر ناخن، برق ناخن بزنید. خیلی ساده و سریع صاحب طرحی خاص و جالب روی ناخن‌ها شدید.

سخنان پایانی طراحی ناخن

همان‌طور که دیدید طراحی ناخن‌ها اصلا کار سختی نیست.اگر شیوه کار را ندانید، با خودتان فکر می‌کنید که این کار تخصص می‌خواهد.اما با چند بار تمرین و در چند گام ساده،شما هم می‌توانید همیشه ناخن‌هایتان را متنوع، شیک، خاص و البته بدون هزینه درست کنید.یادتان باشد که در دفعات نخست،امکان دارد که نتیجه چندان تروتمیز از کار درنیاید.


در ادامه بخوانید »بیوتین چیست و آیا ریزش مو را درمان می کند؟


ارسال شده در ۱۴ مهر ۱۳۹۹
 • اشتراک گذاری :
 • 1,127

  لینک دوستان

  دیدگاه ها

  guest
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  از سراسر وب